bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Kaletański Orlik jak nowy
21 września 2023 r. | 19:56
0

21 września 2023 r. odbył się odbiór techniczny inwestycji związanej z remontem boiska orlik.

Przedmiotem zadania była wymiana sztucznej nawierzchni trawiastej boiska piłkarskiego oraz siatek piłkochwytów zabezpieczających to boisko. W odbiorze wzięli udział Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Janina Perz, Przewodnicząca Komisji Oświaty Irena Nowak, radni Antoni Jeż, Jerzy Kloze, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach Krzysztof Lisiecki, a także przedstawiciele wykonawcy i inspektor nadzoru.

Wartość prac remontowych to koszt 341.940 zł. Przypomnijmy, że 50% środków finansowych na ten cel Miasto Kalety pozyskało z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – EDYCJA 2022. Od 1 października 2023 r. boisko ponownie zostanie udostępnione naszym mieszkańcom. Rezerwacji dokonywać będzie można on-line za pośrednictwem strony internetowej kalety.pl. W sprawach administracyjnych możliwy kontakt pod nr tel. 507 873 421.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *