bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Kaletański finał WOŚP znów z rekordową kwotą!
01 lutego 2022 r. | 06:58
0

Podczas wczorajszego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę 30 stycznia 2022 r. na Małym Rynku, udało się zebrać w Kaletach aż 35.824,97 zł. i 46,51 euro (dla porównania, w zeszłym roku było to 33.220,00 zł.). Serdecznie dziękujemy! Podana kwota jest nieoficjalna, gdyż uzbierane środki będą jeszcze przeliczane przez bank.

W Kaletach sztab zorganizowany został jak w latach ubiegłych przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach zaś impreza finałowa odbywała się na Małym Rynku. W ramach tegorocznego Finału, w centrum naszego miasta odbył się także bieg pn. Pięć pętli Kalety w ramach 16. biegu „Policz się z cukrzycą”, którego inicjatorem był Pan Karol Nowakowski.

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Dyrektor MDK w Kaletach Marian Lisiecki składają serdeczne podziękowania wszystkim 50-ciu wolontariuszom z naszego miasta, darczyńcom oraz osobom, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji 30. Finału WOŚP w Kaletach. Szczególne podziękowania należą się Miejskiej Orkiestrze Dętej, która gra z WOŚP od samego początku oraz artystom, którzy bezinteresownie wystąpili oraz wsparli wczorajszy Finał: Grupie Great Line oraz wokalistce Dominice Ślimok.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *