bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Kaletańska pasieka edukacyjna budzi się do życia
24 maja 2021 r. | 07:10
0

Trwają prace przygotowujące pasiekę edukacyjną w Ichtioparku do otwarcia nowego sezonu. Rodzina pszczela już na dobre wybudziła się z zimowego letargu i wkrótce znów będziemy mogli odwiedzać pasiekę.

W tym tygodniu, obok pawilonu stanęła tablica informująca turystów o wyróżnieniu jakie Kalety otrzymało w konkursie „Zielone Czeki” w kategorii Proekologiczna Inwestycja Roku, w którym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej docenił dydaktyczno-ekologiczny charakter kaletańskiej pasieki edukacyjnej. Na stelażu tablicy zasiadła też sympatyczna pszczółka, która zaprasza gości do odwiedzenia pasieki, ale także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Obiekt otwarty będzie dla zwiedzających od 1 czerwca, w soboty i niedziele w godzinach 14.00 – 19.00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *