mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Kaletańska Noc Świętojańska już w piątek!
23 czerwca 2022 r. | 07:00
0

24 czerwca 2022 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej odbędzie się Kaletańska Noc Świętojańska.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na godzinę 19.00. W programie wiele atrakcji min. koncert Miejskiej Orkiestry Dętej na wodzie, tradycyjne puszczanie wianków i świec na jezioro, występy artystyczne oraz wieczorny piknik przy ognisku. Na miejscu będzie możliwość zakupienia przekąsek i napojów, a także kiełbaski, którą samodzielnie będzie można upiec.

W ramach wydarzenia przewidziano również konkursy: na najpiękniejszy wianek, tradycyjny strój świętojański oraz szukania kwiatu paproci. W konkursach może wziąć udział każdy uczestnik wydarzenia bez względu na wiek, a wyboru najpiękniejszego stroju i wianka dokonają na miejscu przedstawiciele organizatora.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będą druhowie OSP Kalety i OSP Koty. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Kaletańskiej Nocy Świętojańskiej! Szczegóły na plakacie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *