bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Kaletańska jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej wsparta przez PSP Tarnowskie Góry
05 października 2021 r. | 18:01
0

W czwartek, 30 września 2021 r., w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach doszło do oficjalnego przekazania sprzętu na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach.

Kaletańska jednostka tym samym wzbogaciła swoje wyposażenie o niezbędne narzędzia do ratownictwa drogowego. OSP otrzymało m.in. pompę, zwijadło, nożyce, rozpieracz ramieniowy i kolumnowy.

Sprzęt jest pełnosprawny i posiada wszelkie niezbędne legalizacje. W przekazaniu majątku wziął udział Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z Naczelnikiem OSP Kalety Kazimierzem Złotoszem i Prezesem OSP Kalety Henrykiem Złotoszem, którzy dokonali oficjalnego odbioru z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach st. bryg. Adama Lachowicza.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *