mgła
czwartek
Reklama
Kaletańska biblioteka zaprasza Czytelników
16 marca 2023 r. | 17:36
0

Miejska Biblioteka Publiczna w Kaletach bierze udział w wyzwaniu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w ramach którego powstał kreatywny NIEKALENDARZ.

To inspiracje, aktywności z książką i najważniejsze literackie rocznice. Składa się z 12 kart, z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcą do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę.Ma na celu przede wszystkim zachęcić dzieci do codziennego czytania przez 7 minut. To tak niewiele, a może tak wiele?

Dla chętnych uczniów przygotowano czytelniczą kartę na pieczątki „Książka-stosuj codziennie” oraz na koniec wyzwania dyplom. Mamy nadzieję, że pomogą one w rozwijaniu czytelnictwa i częstych odwiedzin w naszej bibliotece.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *