mgła
czwartek
Reklama
Już wkrótce zapraszamy do Ichtioparku na otwarcie sezonu wędkarskiego
12 kwietnia 2022 r. | 19:41
0

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W najbliższą, świąteczną niedzielę i poniedziałek, 17 i 18 kwietnia br., w godzinach 13.00 – 17.00 zapraszamy do Ichtioparku na rozpoczęcie sezonu wędkarskiego.

Pogoda w tych dniach ma być przyjemna i słoneczna, dlatego zachęcamy, aby po świątecznym obiedzie wybrać się rodzinnie na spacer do naszego parku tematycznego i spędzić czas na łonie natury.

W kolejnych tygodniach wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego będzie czynna w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 13.00 – 18.00. Na miejscu będzie możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich. W ubiegłym miesiącu zbiornik wodny został już kolejny raz zarybiony. Będzie on atrakcją dla naszych mieszkańców próbujących swoich sił w wędkarstwie. Zachęcamy do odwiedzania Ichtioparku!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *