pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Już wkrótce w Ichtioparku na otwarcie sezonu wędkarskiego
22 kwietnia 2021 r. | 07:00
0

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Od maja rozpoczynamy sezon wędkarski w naszym kaletańskim parku tematycznym przy ulicy Fabrycznej.

Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w Ichtioparku, która działać będzie w reżimie sanitarnym, czynna będzie w weekendy – soboty i niedziele - w godzinach od 13.30 do 18.00 (podczas długiego weekendu majowego również w poniedziałek 3 maja). Na miejscu będzie możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich.

W ubiegłym tygodniu zbiornik wodny został już kolejny raz zarybiony. Karpie będą atrakcją dla naszych mieszkańców próbujących swoich sił w wędkarstwie. Zachęcamy do odwiedzenia Ichtioparku!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *