zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Już wkrótce tradycyjne sprzątanie Zielonej!
10 marca 2023 r. | 07:09
0

To już 12 lat jak wspólnymi siłami w czynach społecznych sprzątamy tereny wokół zbiorników wodnych w Zielonej.

Pierwszy taki czyn zainicjowany został w 2011 roku przez burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzię. Przez te wszystkie lata wspierali nas w tej akcji członkowie koła wędkarskiego PZW Kalety, radni Rady Miejskiej w Kaletach, społecznicy oraz mieszkańcy Zielonej.

Dlatego wszystkich mieszkańców chcących bezinteresownie włączyć się w to działanie i którym leży na sercu piękno naszej dzielnicy turystycznej – Zielonej, zapraszamy do pomocy w sobotę 25 marca 2023 r. Zbiórka o godzinie 8.00 przy wiacie (grzybku) pomiędzy górnym, a dolnym zbiornikiem wodnym.

Prosimy o zabranie narzędzi mogących być przydatnymi przy pracach (grabki, łopaty, miotły, taczki, worki na śmieci, itp.).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *