zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Jak aktywnie i miło spędzić weekend?
29 sierpnia 2022 r. | 06:56
0

Zachęcamy naszych mieszkańców do aktywnego wypoczynku na łonie natury w Leśnym zakątku Śląska! Gdzie najlepiej się udać? Oto kilka propozycji.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO W ICHTIOPARKU
W okresie wakacyjnym wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w Ichtioparku funkcjonuje codziennie. Od poniedziałku do piątku zapraszamy naszych mieszkańców i turystów w godzinach od 15.00 do 20.00, natomiast w soboty i niedziele od 13.00 do 20.00. W tym sezonie na terenie Ichtioparku działa również mała gastronomia. W weekendy czynna jest w godzinach 10.00 - 20.00. Wypoczywający mogą posilić się m.in. różnymi wędzonymi rybami, kiełbaskami z grilla, a także orzeźwić się zimnymi napojami.

PASIEKA EDUKACYJNA NA TERENIE ICHTIOPARKU
Nasza pszczela rodzina z pasieki edukacyjnej zaprasza mieszkańców w weekend do Ichtioparku. Na żywo będzie można podejrzeć pracę tych niezwykle pożytecznych owadów, a także dowiedzieć się o nich wielu przydatnych ciekawostek. Będzie również możliwość degustacji kaletańskiego miodu oraz produktów pszczelich. Obiekt otwarty będzie dla zwiedzających w soboty i niedziele w godzinach 14.00 – 19.00.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO W ZIELONEJ
Zapraszamy naszych mieszkańców oraz turystów nad zbiorniki wodne w Zielonej do wypożyczalni kajaków, desek SUP oraz rowerów trekkingowych, która zlokalizowana jest na plaży przy górnym zbiorniku wodnym. Podczas wakacji wypożyczalnia zaprasza codziennie w godzinach 13.00 – 19.00. W sprawach jej funkcjonowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 061 019.

WYCIECZKI ROWEROWE LEŚNYMI DUKTAMI
Miłośników dwóch kółek zapraszamy na rowerowe przejażdżki po Leśnym Zakątka Śląska. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszych stanic rowerowych, a także ścieżki dydaktycznej z pomnikiem przyrody – Cisem Donnersmarcka.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *