mgła
czwartek
Reklama
IV GRAND PRIX w skacie sportowym w Miejskim Domu Kultury w Kaletach
13 października 2021 r. | 07:05
0

"W minioną sobotę, 9 października 2021 r., w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbył się IV GRAND PRIX O/Katowice o Puchar Burmistrza Miasta Kalety w Skacie Sportowym. Zawody otworzył włodarz naszego miasta Klaudiusz Kandzia.

W zmaganiach udział wzięło 53 zawodników z całego Okręgu. Barwy MDK Kalety reprezentowało 9 zawodników.

I miejsce zdobył zawodnik AMICUS Katowice zdobywając 3114 pkt w dwóch seriach. II miejsce dla reprezentanta BOMBAJKA Chorzów, Pana Piotra Kurzaczek z 2901 pkt., a III miejsce na podium przypadło naszemu Prezesowi Skata MDK Kalety Panu Jerzemu Zowada, który uzyskał 2858 pkt. Pan Jerzy został najlepszym zawodnikiem z drużyny MDK Kalety i otrzymał dodatkowo ufundowany przez Burmistrza Miasta Kalety Pana Klaudiusza Kandzię okazały Puchar.

Turniej wsparli – Restauracja CASYNO Pani Sabiny Respondek i Firma PRODBRUK Oskara i Zygfryda Peła, za co składamy serdeczne podziękowania.
Na zawodach był obecny Prezes Okręgu Pan Ryszard Feit, który był bardzo zadowolony z organizacji Turnieju, obiecując, że w przyszłym roku MDK Kalety również otrzyma możliwość zorganizowania zawodów. Zawody przebiegały w doskonałej atmosferze, a zawodnicy opuszczając salę widowiskową MDK Kalety mówili, że z przyjemnością wrócą na zawody do Kalet."

Marian LisieckiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *