bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Informacja o sprzedaży węgla przez Miasto Kalety
07 grudnia 2022 r. | 07:02
0

5 grudnia otrzymaliśmy zgodę z firmy WĘGLOKOKS KRAJ S.A. na zwiększenie ilości dostępnego dla Gminy Kalety węgla o dodatkowe 125 ton (50 ton orzecha oraz 75 ton ekogroszku).

Wprawdzie nie pokryje to jeszcze w całości złożonego przez naszych mieszkańców zapotrzebowania (655 ton), ale będziemy nadal starali się o to, aby wszystkim potrzebującym dostarczyć węgiel.
Natychmiast po podpisaniu aneksu do umowy z Węglokoksem będą wystawiane faktury dla kolejnych oczekujących na paliwo stałe osób. Przypominamy, że odbiór węgla przez mieszkańców naszego miasta następuje według kolejności złożonych wniosków.

Dodatkowo informujemy, że od 6 grudnia 2022 wchodzi w życie zmiana Rozporządzenia Ministra Aktywów Państwowych w sprawie ilości paliwa stałego dostępnego dla jednego gospodarstwa domowego w taki sposób, że w przypadku niezakupienia węgla w ilości 1,5 tony w roku bieżącym będzie możliwe zakupienie go w przyszłym roku w ilości 3 ton.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *