mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
III Kalyckie Szutry
01 marca 2023 r. | 07:00
0

Kalyckie Szuty to pierwszy przystanek na trasie Małego Touru Szutrowego. W Kaletach spotkamy się po raz trzeci. W tym roku organizujemy dla Was dwudniowe święto kolarskie. Znajdziecie atrakcje dla najmłodszych, rowerzytów preferujących rekreacyjną jazdę oraz wyjadaczy szutrowych ścieżek, kórzy będa rywalizować o najwyższe lokaty. Każdy znajdzie coś dla siebie!

13. maja 2023 zapraszamy Was na Wyścig Młodych oraz Jagna Race. Młodzież w wieku od 10. do 17. roku życia będzie rywalizować na dystansach do 25 km. Najmłodszych w wieku od 4. do 9. zapraszamy do zabawy rowerowej na terenie zajazdu Zielona Sosna.

Główny wyścig odbędzie się 14. maja 2023. Do wybory trasa krótka do 50 km oraz sługa do 100 km. Na każdym dystansie będą do wyboru grupy startowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

WięcejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *