zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
II Kalyckie Szutry – czyli rozpoczęcie sezonu cyklu wyścigów o nazwie Mały Tour Szutrowy – MTS
11 marca 2022 r. | 06:18
0

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji wyścigu Kalyckie Szutry. Rok temu w Zielonej zorganizowana została pierwsza edycja tego wyścigu, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowanie. Była wyśmienita pogoda i od samego startu mocna rywalizacja na dość krótkim dystansie - 33 kilometrów. Tegoroczna odbędzie się w tym samym dniu tj. 15.05.2022 r.

Nowością jest możliwość wyboru trasy/dystansu i to jest jedyny taki wyścig w sezonie.

- Pierwsza to zeszłoroczna trasa o długości 33 kilometrów.

- Druga to rozszerzona wersja o długości około 70 km o nazwie "Cały Las". Wyniki właśnie z tego dystansu będą wliczane do łącznej klasyfikacji MTS.

Na wyścigi z tego cyklu przyjeżdżają zespoły kolarskie, jak i zwykli rowerzyści, którzy nie koniecznie startują na co dzień w zawodach, a kreci ich rywalizacja i próba własnych sił, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować.

Zapraszamy do zapisów i prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem przed podjęciem decyzji. Zapisy: https://www.zmierzymyczas.pl/1406/maly-tour-szutrowy-2022.html

Więcej informacjiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *