intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Ichtiopark doceniony w plebiscycie Inwestycja z perspektywą
18 kwietnia 2024 r. | 20:15
0

Wczoraj, 17 kwietnia 2024 r., burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia odebrał nagrodę dla naszego Miasta w konkursie „Inwestycja z perspektywą” za najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich.

Miasto Kalety zgłosiło do plebiscytu park tematyczny Ichtiopark wraz z pasieką edukacyjną. W głosowaniu internauci wysoko ocenili naszą przestrzeń publiczną, która tym samym zdobyła pierwsze miejsce w tym konkursie. Oprócz pamiątkowej statuetki, zwycięskie przedsięwzięcie nagrodzone zostało także reportażem, który już wkrótce zostanie sporządzony w kaletańskim parku tematycznym i opublikowany na stronach PAP.

Plebiscyt zorganizowany był przez Serwis Samorządowy PAP z okazji 20-lecia członkostwa Polski w UE.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *