pochmurno z przejaśnieniami
11°
10°
czwartek
Reklama
Figura Matki Boskiej na nowej przestrzeni publicznej w Miotku
18 września 2020 r. | 07:00
0

Na terenie nowej przestrzeni publicznej w Miotku, tuż przed wjazdem na plac kościelny, w ubiegłym tygodniu ustawiona została figura Matki Boskiej.

Ten nowy element architektury sakralnej, uwzględniony został już na etapie projektu rewitalizowanego miejsca. Po skończonych pracach budowlanych rzeźba zwieńczyła tę inwestycję i połączyła plac kościelny i nową przestrzeń publiczną w jedną, spójną całość. Zakup figury sfinansowany został przez parafię pw. św. Franciszka z Asyżu w Miotku.

Alojzy Rupik
Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej w KaletachDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *