zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Festyn na Placu Zjednoczenia już za nami
17 sierpnia 2022 r. | 07:03
0

W piątek, 12 sierpnia 2022 r., na Placu Zjednoczenia odbył się tradycyjny w tym czasie miejski festyn rodzinny w Jędrysku. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16.00 panelem gier i zabaw dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Godzinę później wystąpiła młodzież z Ukrainy oraz Kalet w partnerskim spektaklu tanecznym w ramach projektu polsko-ukraińskiej wymiany młodzieży. O godzinie 18.00 koncertowała nasza Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Mariana Lisieckiego, a zaraz później wystąpił zespół „Wesoła Biesiada”. Festyn zwieńczyła zabawa taneczna trwająca do późnych godzin wieczornych.

Podczas festynu aktywna była Eko-Strefa, w której mieszkańcy mogli zasięgnąć porad kaletańskiego ekodoradcy, a najmłodsi zagrać w terenową grę dydaktyczną. Dla amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekała strefa Rodzinnego Centrum Sportu Koski Trenuje.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *