pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Ekospotkanie z mieszkańcami Kalet
03 sierpnia 2022 r. | 07:25
0

W miniony piątek tj.: 29.07.2022 r., korzystając z błękitnego nieba, na Małym Rynku w Kaletach mieszkańcy miasta mieli możliwość spotkania się z pracownikiem punktu konsultacyjnego Czyste Powietrze oraz gminnym Ekodoradcą.

Podczas wydarzenia mieszkańcy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji obejmujących w głównej mierze możliwe formy dofinansowania do wymiany nieefektywnych źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków. W trakcie, gdy pracownicy udzielali konsultacji, na najmłodszych mieszkańców miasta czekało wiele atrakcji, w ramach których ponownie największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie na bawełnianych torbach ekologicznych.

Na zakończenie każdy z uczestników został obdarowany orderem „Strażnika błękitnego nieba”. Kolejne takie spotkanie już w sierpniu. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego wydarzenia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *