bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Dziękujemy za oddane głosy w ramach Budżetu Partycypacyjnego
27 czerwca 2023 r. | 19:44
0

Do wczoraj internauci mogli głosować na projekt pn. “Remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3250 S w Kaletach Drutarni” złożony przez mieszkańca naszego miasta, a jednocześnie radnego powiatowego p. Eugeniusza Ptaka, w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2024 rok.

Tym samym, składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom oraz sympatykom naszego miasta za każdy oddany na ten projekt głos. Ostateczne wyniki głosowania poznamy 11 lipca br. Liczymy na to, że wspólnymi siłami udało się nam zakwalifikować do zadań przyjętych do realizacji w ramach tego Budżetu Obywatelskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *