zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Dzięki ogromnej hojności mieszkańców, Kaletański finał WOŚP znów z rekordową kwotą!
01 lutego 2021 r. | 19:15
0

Podczas wczorajszego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę 31 stycznia 2021 r. udało się zebrać w naszym mieście aż 33.220,00 zł. (dla porównania, w zeszłym roku było to 32.422,06 zł.).

Podana kwota jest nieoficjalna , gdyż uzbierane środki będą jeszcze przeliczane przez Fundację. To znów rekord, który cieszy tym bardziej, że tegoroczny Finał WOŚP, ze względu na pandemię, odbył się bez udziału naszych mieszkańców.

Całe wydarzenie transmitowane było w Internecie, gdzie na żywo można było wysłuchać wszystkich koncertów, ale również wziąć udział w aukcji gadżetów w formule on-line. Wszystkie fanty, które nie zostały wylicytowane dalej biorą udział w aukcji. Jeszcze do środy można wysyłać SMSy na numer 693 061 019 z zaproponowaną kwotą gadżetu.

W Kaletach sztab zorganizowany został jak w latach ubiegłych przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Z MDK-u prowadzona była także transmisja imprezy on-line. Podczas tegorocznego finału WOŚP, wzorem lat ubiegłych, od godz. 10.00-14.00 na parkingu przy Małym Rynku stała mobilna stacja krwiodawstwa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic. Akcja poboru krwi jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zebrano jej ponad 8 litrów!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *