bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Dyrektor Dorota Mańczak nagrodzona przez Ministra Edukacji i Nauki
12 października 2021 r. | 07:00
0

Miło nam poinformować, że wczoraj, 11 października 2021 r. z rąk pana Wicekuratora Jacka Szczotka i pani Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Bytomiu Bożeny Szarama, pani Dorota Mańczak - dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaletach, otrzymała nagrodę Ministra Edukacji i Nauki.

O przyznanie nagrody ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze zawnioskował Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia.

Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki otrzymują nauczyciele posiadający wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej, podejmujący działania na rzecz oświaty w wymiarze co najmniej regionalnym. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor i życzymy dalszych sukcesów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *