bezchmurnie
czwartek
Reklama
Dwa potwierdzone przypadki koronawirusa w mieście Kalety
09 kwietnia 2020 r. | 12:57
0

Szanowni Państwo, mieszkańcy miasta Kalety, informujemy, że niestety na terenie naszego miasta potwierdzone zostały dwa przypadki koronawirusa.

Jedna z osób zarażonych jest pracownikiem służby zdrowia. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za stosowanie się do zaleceń w czasie trwania stanu epidemii, a także służbom zaangażowanym w pomoc w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Jednocześnie informujemy, że według stanu na dzień 9 kwietnia 2020 r. w Kaletach 29 osób znajduje się w kwarantannie domowej decyzją inspektora sanitarnego oraz 27 osób przebywa na kwarantannie związanej z przekroczeniem granicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *