intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Druh Zdzisław Marzec odznaczony tytułem Strażaka Roku
25 stycznia 2022 r. | 07:04
0

W piątek, 21 stycznia 2022 r., w sali bankietowo-konferencyjnej w Miasteczku Śląskim odbyła się uroczysta Gala Strażacka, na której wręczone zostały statuetki "Strażaka Roku" z terenu powiatu tarnogórskiego. Miło nam poinformować, że to zaszczytne wyróżnienie otrzymał również mieszkaniec naszego miasta druh Zdzisław Marzec z kaletańskiej jednostki OSP.

W ocenie strażaka brana była pod uwagę przede wszystkim nienaganna postawa moralna, zdyscyplinowanie, poważanie w społeczności lokalnej, jak również udział w działaniach ratowniczych i pracach społecznych. Gala zorganizowana została przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP oraz Dyrekcję Regionalnych Lasów Państwowych. Z ramienia władz naszego miasta, w wydarzeniu tym wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz radny Kazimierz Złotosz.
Panu Zdzisławowi serdecznie gratulujemy uznania oraz otrzymania tak zaszczytnego wyróżnienia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *