rozproszone chmury
19°
14°
piątek
Reklama
Drugie życie Pałacu w Zielonej?
29 lipca 2020 r. | 07:00
0

Wiele wskazuje na to, że pałac Donnersmarcków w Zielonej doczeka się wreszcie lepszych czasów. Niszczejącym budynkiem, zainteresował się przedsiębiorca, właściciel firmy Natur Day, który zakupił budynek wraz z całym terenem przynależącym.

Nowy właściciel obiektu spotkał się niedawno z burmistrzem Klaudiuszem Kandzią, Panią Marszałek Izabelą Domogała oraz wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Alojzym Rupikiem, aby przedstawić plany inwestycyjne rozwoju tego miejsca. Wykonane zostały już wizualizacje terenu, z których wynika, że nowy nabywca ma poważne zamiary względem obiektu.

Odnowiony pałac z pewnością wpłynąłby na rozwój gospodarczo- turystyczny Zielonej. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za pomyślność tej inwestycji. O postępach całego przedsięwzięcia będziemy informować wkrótce.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *