zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Drugie życie Pałacu w Zielonej?
29 lipca 2020 r. | 07:00
1

Wiele wskazuje na to, że pałac Donnersmarcków w Zielonej doczeka się wreszcie lepszych czasów. Niszczejącym budynkiem, zainteresował się przedsiębiorca, właściciel firmy Natur Day, który zakupił budynek wraz z całym terenem przynależącym.

Nowy właściciel obiektu spotkał się niedawno z burmistrzem Klaudiuszem Kandzią, Panią Marszałek Izabelą Domogała oraz wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Alojzym Rupikiem, aby przedstawić plany inwestycyjne rozwoju tego miejsca. Wykonane zostały już wizualizacje terenu, z których wynika, że nowy nabywca ma poważne zamiary względem obiektu.

Odnowiony pałac z pewnością wpłynąłby na rozwój gospodarczo- turystyczny Zielonej. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za pomyślność tej inwestycji. O postępach całego przedsięwzięcia będziemy informować wkrótce.Jedna odpowiedź do “Drugie życie Pałacu w Zielonej?”

  1. MIchałW pisze:

    świetnie? na to czekałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *