intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Druga Kaletańska Noc Świętojańska
05 czerwca 2023 r. | 19:13
0

16 czerwca 2023 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej odbędzie się druga Kaletańska Noc Świętojańska.

Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców na godzinę 18.30. W programie wiele atrakcji min. koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, tradycyjne puszczanie wianków i świec na jezioro, występy artystyczne oraz wieczorny piknik przy ognisku. Na miejscu będzie możliwość zakupienia przekąsek i napojów, a także kiełbaski, którą samodzielnie będzie można upiec.

W ramach wydarzenia przewidziano również konkursy: na najpiękniejszy wianek oraz szukania kwiatu paproci. W konkursach może wziąć udział każdy uczestnik wydarzenia bez względu na wiek, a wyboru najpiękniejszego wianka dokonają na miejscu przedstawiciele organizatora. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *