zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Dodatek węglowy – informacja dla mieszkańców
12 września 2022 r. | 06:49
0

Dodatek węglowy - informacja dla mieszkańców lokali, które ogrzewane są paliwem stałym z lokalnej sieci ciepłowniczej

W przypadku gdy ogrzewanie budynku realizowane jest przez lokalną sieć ciepłowniczą (zgodnie z art. 2 pkt 6 i 7 ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków), obsługiwaną z kotła na paliwo stałe w rozumieniu art. 2 ust. 3 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym, do wniosku o wypłatę dodatku węglowego należy dołączyć zaświadczenie zarządcy budynku o takim sposobie ogrzewania budynku zgodnie ze zgłoszeniem lub wpisem do centralnej ewidencji emisyjności budynków.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *