intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Dni Otwarte przebudowanego budynku siedziby Klubu Sportowego LKS Małapanew Kuczów
07 maja 2024 r. | 00:00
0

W dniach 27-28 kwietnia 2024 r. odbyły się Dni Otwarte przebudowanego budynku klubu sportowego LKS Małapanew Kuczów, powiązane z przekazaniem przez Miasto Kalety obiektu na ręce Zarządu Klubu. Poza okazją do zwiedzania pomieszczeń obiektu klubu, przygotowanych zostało dla zwiedzających wiele niespodzianek, tych sportowych i nie tylko.

Z ramienia Miasta obecnym na tym wydarzeniu byli: z-ca burmistrza Tomasz Galios oraz radni Rady Miejskiej w Kaletach: Alojzy Rupik, Irena Nowak, Mirosława Potempa oraz Zygmunt Mirowski.

W ramach prac inwestycyjnych wyremontowane zostały kompleksowo wszystkie pomieszczenia klubowe wraz z wymianą instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodnych, sanitarnych oraz centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła. Zakupiono wyposażenie dla wszystkich pomieszczeń m.in szafy do szatni, stoliki, krzesła, gabloty, sprzęt multimedialny, a także wyposażona została przestrzeń socjalna dla członków klubu.
Wyremontowane pomieszczenia będą służyły przede wszystkim członkom klubu, ale będzie to też obiekt dostępny dla mieszkańców Kalet w szczególności Kuczowa.

Przypomnijmy, że w latach wcześniejszych na obiekcie tym wymieniona została nawierzchnia trawiasta boiska piłkarskiego, zamontowano system nawadniania tego boiska, zamontowano piłkochwyty, utwardzono teren przy obiekcie, a także parking, wyremontowane zostało boisko wielofunkcyjne i ogrodzenie terenu.

Burmistrz Miasta Kalety dziękuje za organizację tego wydarzenia członkom zarządu LKS Małapanew Kuczów z prezesem Arturem Drzazgą na czele.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *