pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Dni Kalet odwołane. Impreza przełożona została na przyszły rok
29 kwietnia 2021 r. | 06:51
0

Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym, w związku z dalej obowiązującym stanem pandemii koronowirusa, tegoroczne Dni Kalet, które zaplanowane były na 21-23 maja br., zostały odwołane i przełożone na 2022 rok.

Tym samym władze Miasta zadecydowały zwrócić się do artystów (Patrycja Markowska oraz zespół Blue Cafe), którzy mieli gościć w tym roku na dniach miasta, z propozycją podpisania aneksów do umów i przeniesienia występów na przyszły rok. Jeśli artyści nie przystaną na podpisanie aneksów, wystosowany zostanie wniosek o rozwiązanie umów i zwrot zaliczek.

W tym roku Dni Kalet miały być obchodzone wyjątkowo hucznie ze względu na 70-lecie otrzymania praw miejskich, a także przypadająca na ten rok setną rocznicą działalności Klubu Sportowego Unia Kalety. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja epidemiczna w naszym kraju ulegnie znacznej poprawie i uda nam się bez przeszkód zorganizować święto miasta.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *