zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Dalszy wzrost liczby przedsiębiorców w Kaletach
19 grudnia 2022 r. | 15:17
0

Mimo kolejnego, trudnego dla rozwoju przedsiębiorczości roku spowodowanego m.in. wzrastającymi cenami energii, rekordowo drogimi surowcami, zatorami płatniczymi czy dużymi wahaniami kursów walut - ilość przedsiębiorców działających na terenie Kalet jest wyższa od roku poprzedniego. 

Jet to 12 firm zajmujących się: wykonywaniem pozostałych robót budowlanych wykończeniowych, transportem drogowym towarów, naprawą i konserwacją urządzeń elektrycznych, działalnością agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych.

Według raportu CEIDG w grudniu 2022 roku w mieście Kalety było zarejestrowanych 537 firm. W roku poprzednim liczba ta wynosiła 525.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *