intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Centrum Informacji Turystycznej na Małym Rynku wznawia swoją działalność
15 maja 2023 r. | 06:58
0

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Od piątku, 12 maja 2023 r., po zimowej przerwie swoją działalność wznawia Centrum Informacji Turystycznej na Małym Rynku.

Główną ideą jego działania jest promowanie kaletańskich atrakcji turystycznych, a także sprzedaż materiałów promocyjnych z logo naszego miasta.

Tak jak i w ubiegłym sezonie turystycznym, przy Centrum Informacji Turystycznej uruchomiona zostanie plenerowa kawiarenka, gdzie Seniorzy z terenu naszego miasta będą mogli bezpłatnie napić się kawy i spotkać ze znajomymi (kawa będzie serwowana wyłącznie dla Seniorów zameldowanych na terenie Kalet).

Punkt będzie czynny w godzinach: poniedziałek-piątek 11.00-19.00, sobota 10.00-18.00, niedziela 12.00-20.00. Serdecznie zapraszamy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *