mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
Burmistrz Klaudiusz Kandzia odebrał wyróżnienie Marka Śląskie
29 października 2020 r. | 20:39
0

Miasto Kalety po raz drugi w historii otrzymało prestiżowe wyróżnienie MARKA Śląskie za swoje działania w zakresie rozwoju turystyki i rekreacji.

17 października 2020 r. odbyła się XXVI Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, podczas której nastąpiło rozstrzygnięcie XI edycji konkursu „Marka-Śląskie”. Niestety w wydarzeniu tym nie mógł wziąć udziału Pan Burmistrz, dlatego też 28 października 2020 r. w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach z rąk Pana Prezesa Wiktora Pawlika Burmistrz Klaudiusz Kandzia odebrał wyróżnienie, które już znajduje się w Kaletach.

Nagroda ta to uhonorowanie wszystkich dotychczasowych działań Miasta Kalety na rzecz rozwoju turystyki, ale również i bodziec do kolejnych jeszcze bardziej spektakularnych działań mających na celu rozwój wyciszonej turystyki weekendowej w naszym mieście.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *