bezchmurnie
14°
11°
niedziela
Reklama
Budżet partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego. Oddaj swój głos na kaletański projekt!
07 września 2021 r. | 07:00
0

Od 6 do 17 września br. trwa głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2022 rok.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków Kalet do oddania swojego głosu na PROJEKT NR 6 złożony przez właściciela Przychodni Kaletańskiej - dra Piotra Kwiatkowskiego pn. „Rehabilitacja i usprawnienie mieszkańców powiatu tarnogórskiego w wieku powyżej 60 lat lub po przebytej infekcji COVID 19”.

Realizacja takiego projektu zdrowotnego jest bardzo ważna, potrzebna i z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem naszych mieszkańców. Głos można oddać TUTAJ. W celu oddania głosu każdy mieszkaniec jest poproszony o wypełnienie interaktywnej karty do głosowania, w której powinien: zaznaczyć wybrany projekt (tylko jeden) podać swoje imię i nazwisko oraz swój adres zamieszkania.

Następnie głosujący zostaje poproszony do wypełnienia ankiety dotyczącej budżetu partycypacyjnego wraz z podaniem swojego nr PESEL. Liczymy na aktywność i zagłosowanie na projekt z Kalet.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *