bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Budżet partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego. Oddaj swój głos na kaletański projekt!
14 czerwca 2022 r. | 07:15
0

Od 13 do 24 czerwca br. trwa głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2023 rok. Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta do oddania swojego głosu na PROJEKT NR 5 pn. “Powiatowa wypożyczalnia mobilnego EKO-sprzętu w Kaletach Zielonej”.

Głos można oddać TUTAJ.

W celu oddania głosu każdy mieszkaniec jest poproszony o wypełnienie interaktywnej karty do głosowania, w której powinien: zaznaczyć wybrany projekt (tylko jeden) podać swoje imię i nazwisko oraz swój adres zamieszkania. Następnie głosujący zostaje poproszony do wypełnienia ankiety dotyczącej budżetu partycypacyjnego wraz z podaniem swojego nr PESEL.
Liczymy na aktywność naszych mieszkańców i zagłosowanie na projekt z Kalet!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *