zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Bezpośrednia obsługa petentów w Urzędzie Miejskim w Kaletach zawieszona do odwołania
16 marca 2020 r. | 07:00
0

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusa, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, aby minimalizować bezpośrednie kontakty międzyludzkie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Urząd Miejski w Kaletach oraz wszystkie podległe jednostki będą obsługiwać petentów zdalnie - telefonicznie, drogą komunikacji elektronicznej lub przez platformę E-PUAP, od dnia dzisiejszego aż do odwołania.

Urząd pracować będzie normalnie, w wyjątkowych przypadkach wymagających wizyty petenta w Urzędzie sprawy będą załatwiane po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zapewniamy, że każda sprawa urzędowa, z którą zgłosi się mieszkaniec, zostanie rozpatrzona.

Wykaz danych kontaktowych pracowników dostępny jest – tutajDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *