zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć wifi4EU Kalety już możliwy!
25 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Od kilku tygodni na terenie Miasta Kalety funkcjonuje bezpłatna sieć dostępu do Internetu. Zadanie zrealizowane zostało w ramach programu WiFi4Eu. Na ten cel Miasto Kalety ze środków Unii Europejskiej pozyskała 100% dotację w kwocie 15.000 euro. Urządzenia umożliwiające dostęp do bezpłatnej sieci zabudowane zostały w następujących lokalizacjach:

– park w Jędrysku - dostęp zewnętrzny,

– Mały Rynek - dostęp zewnętrzny,

– boisko Orlik - dostęp zewnętrzny,

– plac rekreacyjny w Drutarni - dostęp zewnętrzny,

– Ichtiopark - dostęp zewnętrzny,

– stadion miejski- dostęp zewnętrzny,

– plaża w Zielonej - dostęp zewnętrzny,

– teren przy szkole w Miotku - dostęp zewnętrzny,

– Miejski Dom Kultury w Kaletach - dostęp wewnętrzny,

– plac zabaw, osiedle przy ul. 1 Maja - dostęp zewnętrzny,

– teren przy Urzędzie Miejskim w Kaletach - dostęp zewnętrzny.

Dzięki dotacji z Unii Europejskiej praktycznie cały teren naszego rozległego Miasta został pokryty bezpłatną siecią dostępu do Internetu. Aby skorzystać z tej sieci konieczne jest znajdowanie się w jej zasięgu, zalogowanie się po wcześniejszym zapoznaniu i zaakceptowaniu postanowień regulaminu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *