zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Będą ocieplone kolejne budynki w Kaletach
20 października 2020 r. | 07:00
0

Zaprojektowano elewacje kolejnych termomodernizowanych budynków wielorodzinnych w Kaletach.

Od czerwca 2020 r. realizowany jest w naszym mieście etap wykonawczy projektu polegającego na termomodernizacji trzech budynków wielorodzinnych będących własnością Miasta Kalety. Celem zadania pn. “Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie miasta Kalety”, jest kompleksowa termomodernizacja budynków wielorodzinnych przy ul. 1 Maja 21, Fabrycznej 25 oraz Sienkiewicza 9.

Niedawno informowaliśmy o zaawansowaniu prac budowlanych w budynku przy ul. Fabrycznej 25. W przedmiocie budynków przy ul. 1 Maja 21 i Sienkiewicza 9 na ukończeniu jest etap prac projektowych. Poniżej przedstawiamy wizualizacje elewacji zmodernizowanych obiektów. Przypomnijmy, że na realizację tego zadania Miasto Kalety pozyskało bezzwrotną dotację w kwocie 480.000,00 zł z tzw. środków unijnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Zakończenie prac budowlanych przewidziano na grudzień 2020 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *