bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Autobusy w Kaletach!
13 maja 2021 r. | 07:06
0

Miasto Kalety zamierza zawrzeć umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem mieszkańców naszego miasta na autobusowy transport zbiorowy, Burmistrz Klaudiusz Kandzia zamieścił na Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kalety „Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego”.

Jest to wymóg prawny umożliwiający zawarcie umowy z firmą przewozową. Teraz czekamy na oferty firm oferujących usługi transportu publicznego, z czego wybrana zostanie najkorzystniejsza, z którą zostanie podpisana stosowna umowa. Miasto może dofinansować ww. usługi tylko w obrębie terenu administracyjnego Miasta Kalety, mamy jednak nadzieją że firmy rozszerzą ofertę przewozową (bez dofinansowania Miasta) do Tarnowskich Gór.

http://bip.kalety.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *