intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Artykuły ochrony osobistej dla kaletańskiej stacji pogotowia ratunkowego
17 kwietnia 2020 r. | 22:07
0

16 kwietnia 2020 r. Miasto Kalety przekazało stacji pogotowia ratunkowego w Kaletach artykuły ochrony osobistej. Były to fartuchy w formie kombinezonów, które posłużą ratownikom tej stacji.

Wcześniej nasze Miasto dwukrotnie wspomogło także Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach, któremu przekazane zostały maseczki ochronne, kombinezony, rękawiczki, ochraniacze na obuwie oraz worki na odpady medyczne. Wszystkie materiały zakupione zostały ze środków budżetu Miasta Kalety.

Burmistrz Miasta jest także w stałym kontakcie z kierownikiem Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach Obszaru działania Gliwice doktorem Michałem Świerszczem, któremu podlega kaletańska stacja, w sprawie bieżących potrzeb placówki. Przypomnijmy, że stacja pogotowia ratunkowego działa w naszym mieście od stycznia 2014 roku dzięki staraniom władz samorządowych Miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *