bezchmurnie
czwartek
Reklama
Apel o szczególną ostrożność w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19
15 marca 2020 r. | 23:03
0

Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia wziął udział w posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Został poinformowany że na dzień 11 marca stan na godzinę 17.20 na terenie Miasta Kalety nie ma osób objętych kwarantanną ani stwierdzonych przypadków choroby. Powyższy fakt nie zwalnia mieszkańców Kalet ze stosowania się do zaleceń służb sanitarnych.

Zwracamy się z szczególnym apelem do rodziców aby traktowali odwołanie zajęć szkolnych poważnie, jako formę kwarantanny. Dzieci i młodzi ludzie przechodząc chorobę bardzo łagodnie mogą byś nosicielami i zarażać innych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *