pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Apel Komisariatu Policji w Kaletach dotyczący kradzieży uli
20 kwietnia 2021 r. | 07:12
0

W związku z zaistniałym zdarzeniem dotyczącym kradzieży uli, Komisariat Policji w Kaletach zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta Kalety.

W związku z zaistniałym zdarzeniem dotyczącym kradzieży uli, Komisariat Policji w Kaletach zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta Kalety, którzy zakupili, otrzymali propozycję zakupu lub też posiadają wiedzę dotyczącą osób oferujących do sprzedaży rodziny pszczele wraz z ulami, aby w powyższej sprawie skontaktowali się niezwłocznie z funkcjonariuszami Policji w Kaletach.

Zgłoszenia można kierować pod bezpłatny numer alarmowy 112 lub 997.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *