mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
Akcja pobierania krwi podczas 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaletach
09 stycznia 2023 r. | 05:29
0

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku, w mieście Kalety utworzony został sztab 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tak jak ostatnimi laty imprezy towarzyszące odbędą się na Małym Rynku w centrum naszego miasta. Dodatkowo w godzinach od 11.00 do 15.00 dyżurować będzie mobilna stacja poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

Już dziś serdecznie zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji poboru krwi, a także zwracamy się z apelem do Honorowych Dawców z terenu Kalet o wsparcie 29 stycznia 2023 r. podczas finału WOŚP w Kaletach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *