intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Agata Porembska z Kalet zdobyła pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie rysunku i malarstwa
30 października 2023 r. | 23:46
0

Miło nam poinformować, że mieszkanka naszego miasta, Agata Porembska, została laureatem XVI Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Szkół Plastycznych 2023, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Malarstwo.

Na konkurs wpłynęło 336 prac malarskich i 315 prac rysunkowych z 38 szkół z całej Polski. Do wystawy zakwalifikowano 68 prac malarskich i rysunkowych. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Liceum Sztuk Plastycznych w Koszalinie oraz Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Agacie serdecznie gratulujemy tak prestiżowej nagrody i życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów artystycznych!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *