zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
14 lutego 2021 roku Klub Sportowy KS Unia Kalety skończy setny rok swojej działalności
15 lutego 2021 r. | 21:05
0

Dokładnie 14 lutego 1921 roku w naszym mieście powstał pierwszy piłkarski Klub Sportowy. Od tego czasu upłynął już wiek krzewienia kultury fizycznej i sportu w Kaletach.

KS Unia Kalety, co należy szczególnie podkreślić, jest jednym z najstarszych w województwie śląskim oraz najstarszym klubem piłkarskim Podokręgu Lubliniec. Sędziwy Jubilat, który w trakcie swej stuletniej działalności wykształcił wiele pokoleń kaletańskich sportowców jest niezaprzeczalnie dumą naszego miasta i zasługuje na szczególne uznanie. Poniżej przypominamy relację video z jubileuszu 95-lecia naszego futbolowego klubu, który obchodzono w 2016 roku oraz fotogalerię z 90 rocznicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *