bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Kaletańscy mundurowi zatrzymali złodziei
24 maja 2019 r. | 17:23
1

Policjanci z Kalet zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25-lat, którzy ze sklepu znajdującego się w Miasteczku Śląskim ukradli kilkanaście paczek kawy. Wartość skradzionego towaru oszacowano na ok. 600 zł. 

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów znajdujących się w Miasteczku Śląskim doszło do kradzieży 29 paczek kawy ziarnistej wartej blisko 600 zł. Jeden ze złodziei został ujęty przez pracowników sklepu, natomiast drugiemu udało się uciec. Wsiadł do autobusu i odjechał w stronę Tarnowskich Gór. W pościg za nim ruszyli przybyli na miejsce policjanci z Kalet.

Na ulicy Nakielskiej w Tarnowskich Górach stróże prawa zatrzymali autobus do kontroli. W środku znajdował się jeden ze sprawców. Mężczyźni zostali zatrzymali. Byli to 24 i 25–letni mieszkańcy Bytomia. Towar, który ukradli złodzieje, został porzucony w lesie znajdującym się nieopodal przystanku autobusowego, na którym do autobusu wsiadł jeden ze sprawców.  Zatrzymani noc spędzili w policyjnej celi. Wczoraj śledczy przedstawili im zarzuty. Grozi im nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Tarnowskie GóryJedna odpowiedź do “Kaletańscy mundurowi zatrzymali złodziei”

  1. Arti pisze:

    Brawo P.Czudaj ?kosić frajerstwo albo dawac ich na bloki zobaczymy jak szybko potrafią biegac z goła dupą…??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *