bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
pgk.kalety.pl
Jutro drugi dzień egzaminów gimnazjalnych!
10 kwietnia 2019 r. | 18:59
0

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach i Miejskie Przedszkole nr 2 wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku funkcjonują w pełnym zakresie.

W dniu 10 kwietnia wszyscy uczniowie gimnazjum w Kaletach i Kaletach Miotku napisali egzamin gimnazjalny z części humanistycznej.

Jutro 11 kwietnia
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu (informacja w e-dzienniku).

Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013.

- Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu. Egzamin gimnazjalny odbędzie się o godz. 9.00, uczniowie będą go pisali w sali świetlicy szkolnej. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103.

- Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach) – o godz. 9.00 odbędzie się egzamin gimnazjalny. Miejsce egzaminu - sala gimnastyczna w PSP 1 w Kaletach. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.

/UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *