intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Dzień Ziemi w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Kaletach
11 maja 2022 r. | 07:13
0

6 maja 2022 r. w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Kaletach, odbyła się uroczysta akademia z okazji „Dnia Ziemi” przygotowana przez najmłodsze dzieci z grupy „Liski” pod kierunkiem wychowawczyni p. Moniki Neumann.

Dzieci przygotowały specjalnie na tę okazję pokaz mody, wierszyki, piosenki, a także konkurs o tematyce ekologicznej, szanowania zieleni, kwiatów i potrzebie segregacji śmieci. Dzięki takim akcjom, dzieci już od najmłodszych lat mają możliwość kształtować prawidłowe postawy proekologiczne. Uczą się jak dbać o planetę, aby była zielona, czysta i zdrowa.

W wydarzeniu udział wzięli pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Kaletach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *