pochmurnie
20°
18°
poniedziałek
Reklama
Coraz bliżej do muszli koncertowej w Kaletach Miotku
09 sierpnia 2019 r. | 08:25
1

Od czerwca br. trwają prace związane z realizacją inwestycji pn: „Budowa parkingu w Kaletach Miotku wraz z infrastrukturą – etap I”. Zakres prac obejmuje pierwszą część rewitalizacji zdegradowanej przestrzeni publicznej w obrębie Kościoła. Inwestycja zakłada utwardzenie terenu z kostki brukowej wraz z wyznaczeniem miejsc postojowych, odwodnienie przedmiotowego terenu oraz wykonanie oświetlenia w technologii LED. Całość zostanie uzupełniona elementami małej architektury tj. ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci oraz zostaną dokonane nasady kwiatowe.
Prowadzone prace są pierwszym etapem zagospodarowania przestrzeni publicznej w obrębie parafii św. Franciszka z Asyżu w Kaletach Miotku. Docelowo projekt zawiera wykonanie w następnych etapach drugiej części parkingu w obrębie cmentarza oraz wykonanie przestrzeni rekreacyjnej, która zawierać będzie między innymi mini muszlę koncertową oraz krąg taneczny.

Źródło i zdjęcia: Miasto KaletyJedna odpowiedź do “Coraz bliżej do muszli koncertowej w Kaletach Miotku”

  1. Mercadio pisze:

    Realizowany jest dopiero pierwszy etap parkingu, a tytuł o jakiejś muszli koncertowej, która powstanie pewnie za jakieś 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *