zamglenie
-4°
XVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ROCK&ROLLA w Kaletach
15 listopada 2019 r. | 08:45

Jak co roku, Kalety dwukrotnie są gospodarzem Ogólnopolskich Turniejów Rock&Rolla. Pierwszy z nich odbył się już w maju podczas XXI DNI naszego miasta.

W najbliższą niedzielę natomiast, (17 listopada br.) Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich sympatyków tego tańca do kibicowania grupie Rock Time na XVII Ogólnopolskim Turnieju Rock&Rolla w Kaletach.

Udział zapowiedziało 20 par z całej Polski. Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kalety rozpocznie się o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Dla zwycięzców oprócz pucharów i medali zostały ufundowane cenne karty podarunkowe, a dla kibiców super muzyka i niezapomniane emocje.