bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Gala przedsiębiorczości
04 stycznia 2020 r. | 19:15
0

Jeszcze tylko do 7 stycznia można potwierdzić udział w IX Gali Przedsiębiorczości. Tymczasem przygotowania do wydarzenia idą pełną parą.

Już za tydzień w piątek, 10 stycznia 2020 r., odbędzie się w Kaletach Gala zorganizowana dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego miasta. Wydarzenie będzie miało miejsce w nowo wyremontowanej sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Również oprawa Gali będzie niestandardowa. Specjalnie na tę okazję dla podkreślenia charakteru wieczorowego bankietu, przygotowano dla naszych gości duże, okrągłe stoły.

Gwiazdą wieczoru będzie Piotr Karpienia z zespołem BOHIKA, który uświetni Galę znanymi światowymi przebojami.
Organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców, którzy zostali listownie zaproszeni na IX Galę Przedsiębiorczości, o potwierdzenie swojej obecności na tym wydarzeniu do dnia 7 stycznia 2020 roku. Potwierdzenia zgłoszeń należy dokonywać pod numerem telefonu: 34/3527-646. Potwierdzenie obecności na Gali jest obowiązkowe.
Sponsorami Gali Przedsiębiorców w tym roku są: PKO BP S.A Bank Polski, Zakład Masarski Więcek, Restauracja „Gościnna” oraz Restauracja „Casyno”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *